warsztaty pająkowe

tylko dla kobiet

Kobiece spotkania mają w sobie wielką moc. Są przepełnione ciepłem, wsparciem, uśmiechem i dobrą energią.
A na dodatek, gdy za oknem mieszają się jesienno zimowe barwy, a w salonie rozchodzi się przyjemne ciepło z kominka, a Ty absolutnie nic nie musisz, tylko oddajesz się przyjemności twórczego tworzenia – wiedz, że zaczyna dziać się pewnego rodzaju magia. 

Hania Stano, która stworzyła koncept pod nazwą ’ w mateczniku ’ od kilku lat zajmuje się tworzeniem „pająków” – czyli ludowych ozdób ze słomy i bibuły, których polska tradycja sięga XVIII wieku. To niesamowite, barwne konstrukcje, które upiększą każde wnętrze i na pewno zwrócą na siebie uwagę. Kolory dobierzesz sama, takie jakie lubisz. Tworzenie ich jest pewnego rodzaju medytacją, skupieniem się na chwili, która dzieje się tu i teraz. Hania swoją pasją i miłością do pająków zaraża innych i możecie uwierzyć na słowo – pająki uzależniają. 

To już nasza czwarta! edycja warsztatów z Hanią i pająkami, które odbędą się tym razem w zimowej aurze.
Bądź pewna, że to będzie dla Ciebie również wielka przyjemność kulinarna kosztowania smaków, kolorów i zapachów dań na talerzu, które powstaną dla Ciebie z wielką pieczołowitością i uwagą. Nie zabraknie zimowych rozgrzewających naparów i smakołyków. Tym aspektem zajmie się Kasia, która czaruje na talerzach u Lokusza.

Cena

1250 zł*
do 15.01.2023

1350 zł*
od 16.01.2023

*jest możliwość zapłaty w II ratach

W cenie zawarty jest nocleg, wyżywienie oraz warsztaty.

.

termin

2-5.03.2023 | czwartek – niedziela

.

SZCZEGÓŁY

Po więcej szczegółów >zajrzyj TUTAJ<

.

VOUCHER

A może chcesz podarować komuś prezent w postaci vouchera na warsztaty? Skontaktuj się z nami – przygotujemy piękne zaproszenie.