warsztaty pająkowe

tylko dla kobiet

Kobiece spotkania mają w sobie wielką moc. Są przepełnione ciepłem, wsparciem, uśmiechem i dobrą energią.
A na dodatek, gdy w otoczeniu szumiących drzew, pachnących łąk na których pasą się niepośpiesznie konie, dochodzi aspekt twórczego tworzenia czegoś rękoma – zaczyna dziać się pewnego rodzaju magia. 

Hania Stano, która stworzyła koncept pod nazwą ’ w mateczniku ’ od kilku lat zajmuje się tworzeniem „pająków” – czyli ludowych ozdób ze słomy i bibuły, których polska tradycja sięga XVIII wieku. To niesamowite, barwne konstrukcje, które upiększą każde wnętrze i na pewno zwrócą na siebie uwagę. Kolory dobierzesz sama, takie jakie lubisz. Tworzenie ich jest pewnego rodzaju medytacją, skupieniem się na chwili, która dzieje się tu i teraz. Hania swoją pasją i miłością do pająków zaraża innych i możecie uwierzyć na słowo – pająki uzależniają. 

To już nasza druga edycja warsztatów z Hanią i pająkami, które tym razem odbędą się latem.
Lato to wspaniały czas obfitości kolorowych, sezonowych i lokalnych produktów. Bądź pewna, że to będzie dla Ciebie również wielka przyjemność kulinarna kosztowania smaków, kolorów i zapachów dań na talerzu, które powstaną dla Ciebie z wielką pieczołowitością i uwagą. Tym aspektem zajmie się Kasia, która czaruje na talerzach u Lokusza.

Cena: 1290 zł* / cena regularna
Cena: 1190 zł* / przy rezerwacji do 5.06.2022
*jest możliwość zapłaty w II ratach

W cenie zawarty jest nocleg, wyżywienie oraz warsztaty.

Po więcej informacji zajrzyj na stronę wydarzenia na fb > KLIKNIJ TUTAJ <