Nocleg

KLIMATYCZNE WNĘTRZA, KAMERALNA ATMOSFERA

 Każde pomieszczenie jest inne i ma swoją historię. Do Waszej dyspozycji są trzy przytulne pokoje 2-4 osobowe, przestronny salon z żeliwną kozą oraz wspólna łazienka i dodatkowa toaleta. W wolnej chwili możecie wylegiwać się w hamaku, biesiadować przy drewnianym stole przed domem a także rozpalić ognisko. Z okien pokoi rozciąga się piękny widok na góry i łąki. Kładziemy duży nacisk na domową, kameralną atmosferę. Łącznie posiadamy 12 miejsc noclegowych.

INFORMACJE DODATKOWE

Jesteśmy otwarci dla Was od majówki do końca sierpnia.
Pokoje wynajmuje na min. 2 noce dla min. 2 osób. Podczas wakacji (lipiec – sierpień) przyjmujemy gości w trybie 6 dniowym – od poniedziałku do niedzieli. Pobyt rozpoczyna się od obiadokolacji a kończy śniadaniem w dniu wyjazdu. Zapraszamy od godziny 16 w dniu przyjazdu i prosimy o opuszczenie pokoi do godziny 12 w dniu powrotu. Zapewniamy pachnącą pościel oraz ręczniki, a dla najmłodszych udostępniamy łóżeczko dziecięce i krzesełko do karmienia.

REZERWACJE

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 20% wartości pobytu na konto BANK BGŻ 40 2030 0045 1130 0000 1018 2900. W tytule prosimy o podanie terminu pobytu.

czy można do nas przyjechać ze zwierzętami?

Ze względu na naszą terytorialną Polę (owczarka australijskiego) nie jesteśmy w stanie ugościć innych czworonogów.


Galeria