Nocleg

KLIMATYCZNE WNĘTRZA, KAMERALNA ATMOSFERA

 Do Waszej dyspozycji są trzy przytulne pokoje 2-3 osobowe oraz apartament dwupokojowy, który pomieści 4 osoby. Łącznie posiadamy 12 miejsc noclegowych. Każdy pokój posiada osobną łazienkę. Salon to miejsce spotkań podczas posiłków, a także przestrzeń wypełniona muzyką i filmami z której możecie korzystać do woli. Do Waszej dyspozycji jest aneks kuchenny z bufetem herbaciano-kawowym. Na zewnątrz znajdziecie hamaki, przestrzeń wypoczynkową oraz miejsce na rozpalenie ogniska. Z okien pokoi rozciąga się piękny widok na góry i łąki.
Kładziemy duży nacisk na domową, kameralną atmosferę.

.

INFORMACJE DODATKOWE

W naszym miejscu gościmy osoby dorosłe, natomiast w czasie ferii zimowych zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku od 10 lat. Pokoje wynajmuje na min. 2 noce dla min. 2 osób. W lipcu i w sierpniu przyjmujemy gości w trybie 6 dniowym – od poniedziałku do niedzieli. Od grudnia do marca dom wynajmujemy w całości grupom zorganizowanym.

Doba agroturystyczna zaczyna się o godzinie 16 a kończy o 12.

Zapewniamy pachnącą pościel oraz ręczniki.

.

REZERWACJE

Gwarancją rezerwacji miejsca po wcześniejszym kontakcie mailowym jest wpłata zadatku w wysokości 50% wartości pobytu na konto BNP Paribas 40 2030 0045 1130 0000 1018 2900. W tytule prosimy o podanie terminu pobytu.

.

czy można do nas przyjechać ze zwierzętami?

Ze względu na naszą terytorialną Polę (owczarka australijskiego) oraz dobro naszych koni i kotów, nie jesteśmy w stanie ugościć innych czworonogów.

.


Galeria